| changedmind a întrebat:

Salut, deci, am si eu o intrebare. * sper sa primesc mai mult de 2 raspunsuri, ce sa fac, e vina mea ca nu pun intrebari gen " daca te f*ti in c*r ramai gravida " sigh *... Deci, am bagat niste song-uri pe card si atunci cand il introduc in telefon, nu imi apar respectivele melodii, nu imi apare nimic pe card. Care sa fie problema?! happy

4 răspunsuri:
| IcsD a răspuns:

Dai la reimprospatare biblioteca muzica. Sau ce iti apare tie ceva de genu...

| MDLNA a răspuns:

Incearca sa le schimbi formatul

| changedmind explică:

Ok, mersi de raspunsuri. :*
Nu va mai impingeti, nu dati din coate! yawn duceti-va in scula mea si raspundeti la intrebari de tot C A C A T U L, ca asa va place sa va dati smardoi pe net. yawn wave

| changedmind explică:

@Madeleyne LOL.