| asperger3 a întrebat:

Cand scapam de ciuma rosie?
Doar ca si fapt divers intreb.

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Las ca a fost alta ciuma din 2004 si sa ales praful de Romania

suntserios
| suntserios a răspuns:

Mergand la vot si votand responsabil

| asperger3 explică (pentru suntserios):

Asa este. Dar ce ma indigneaza e nepasarea majoritatii care fie sunt putori fie merg pe varianta: Cu cine votez? Nu am cu cine.
Simpla prezenta indiferent ca votezi cu X sau Y schimba lucrurile

| Freya1 a răspuns:

Daaaa scapam, daca mai merg oameni ca si astea de acum la miting ce nu stiau nici pentru ce merg pana acolo sute de km scapam sigur.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca să-ți răspund concret:
Mai mult ca sigur, PSD va guverna și după următoarele alegeri, dar probabil mai aduc un partid la guvernare alături de ei și ALDE, cel mai probabil UDMR. big grin

| asperger3 explică:

Am uitat sa mentionez: Neducandu-te la vot este pentru mine ca si cum ai vota cu ciuma.