| RuffusSs a întrebat:

Intreb asa ca fapt divers...voi ce ati face daca persoana care va iubeste si o iubiti se sinucide...si voi stiti doar ca se sinucide apoi nimic daca chiar a facut-o sau nu?

7 răspunsuri:
| William a răspuns:

I-as zice ''n-ai tupeu'' si as astepta sa vad ce se intampla.

| Nightfall a răspuns:

As incerca prin orice mijloace sa o opresc.

| IloveME a răspuns:

Banuiesc ca aveti ceva prietenii comuni sa mai afli cateceva despre viata ei.ash suna non-stop pana imi raspunde cineva.deci cu mainile in san nu as sta nici o secunda!

| RuffusSs explică (pentru IloveME):

Din pacate nu avem cunostinte comune doar as banui pe cineva ca il* cunoaste... oricum sun ca disperata dar nu raspunde nimeni sad

| IloveME a răspuns:

Da-i pace! vrea sa te faca sa suferi mai mult, daca chiar ar fi facut-o, iti raspundeau parintii! deci nu merita atentia ta! nu te mai gandii la chestiile astea! refati viata, ca poate el ii in pat cu alta!

| RuffusSs explică (pentru IloveME):

El nu se intelege cu parintii lui sunt despartiti si nici unul nu il suporta si vor sa scape de el, Si da chiar m-a facut si ma face sa sufar pur si simplu dar eu tot la el ma intorc, si a facut multe greseli dar nu legate de pat, legate de alte fetiscane dar in final tot la mine a ajuns, vreau doar cineva sa ma ajute sa inteleg situtia mai bine si intr-un final sa nu fiu nevoita sa ma duc cu coroane.

| supradozadenebunie5 a răspuns:

Asta este o mare greseala niciodata nu am inteles faza cu sinuciderea este greseala fatala, dar fa tot posibilul sa dai de el, eu personal sper sa fie doar o gluma proasta venita din partea lui