| anonim_4396 a întrebat:

Când se alege userul anului 2015? Cine a fost anul trecut?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Se alege in ultima luna a anului adica luna viitoare timp de vreo 15 zile presupun in care se alege cateva persoane care au vazut cei mai activi in acel an si se selecteaza si aia selectati intra in concurs

16 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Eu tiam scos ignorul cand am comentat daca nu ai obsservat, nu te da geniu pe un site virtual, ti-am dat pentru ca mai insultat si dai raspunsurii stupide

| T0T a răspuns:

În decembrie.

| Fatamuntilor a răspuns:

Luna viitoare, cred ca se lucreaza la asta!
Se va face in 2 etape!
La inceput se fac preselectiile! Cei ce au primit cele mai multe nomilarizari, sunt supusi din nou votului! Din lista aia ala care a primit cel mai multe voturi e alesul.
Simplu!
http://www.tpu.ro/......ului-2014/

| LoveSleep a răspuns:

Eu trebuia să câștig, dar a numărat Ray voturile...

| anonim_4396 explică (pentru LoveSleep):

ai niște glume, nu știu de unde le scoți rolling on the floor sau poate că chiar vorbești serios acum.

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

Mereu vorbesc serios laughing

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Aia e gluma? aia e gluma de gradinita, aia nu-i gluma

| RAY a răspuns (pentru LoveSleep):

Poate isi numara Cristina toate raspunsuriile tale date la gluma si ai sa devi si tu banatul anului, omule 90% din raspunsuri sunt proaste si de aia ti-am dat ignor, TPU nu-i sa facem misto de alti e o comunitate de ajutor in care seriozitatea e pe primul loc, daca ai fi alfa daca neam vedea real nu pe aici cu glume de 2 lei ok

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

mare nesimțit mai e ăla.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

In realitate sunt foarte antisociale aceste personaje care se remarca doar virtual

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

ce le faci măi Ray de le ești așa drag? laughing

| Croampa a răspuns (pentru RAY):

" aia e gluma de gradinita, aia nu-i gluma"

Realizezi ca te-ai contrazis, nu? laughing

| anonim_4396 explică (pentru Croampa):

hai gata, lăsați băiatu.

| RAY a răspuns (pentru Croampa):

Daca nu mai inteles treaba ta, nu mam contrazis aia nu-i gluma e prostie

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Love spune el ceva dar nu stie totul.Nu ray a numarat, mama lui ray a fost cu voturile. Avand in vedere prestatia lui lovesleep normal ca nu a castigat laughing A zis ca imi da mie premiul, pentru performante, dar am refuzat, din modestie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Anul trecut a fost #suntserios
Asta voiam să aflu și eu, când se alege...