| -=AleCS=- a întrebat:

Cand trecem la ora de iarna?

Răspuns Câştigător
| positivity a răspuns:

Buna.

Pe 31 Octombrie. Se va anunta la stiri.

Pa, pa.

7 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Cred ca in 31, dar am auzit la stiri ca vor sa scoata ora de iarna, pentru ca deregleaza ceasul biologic al omului si activitatea este mai slaba straight face tongue tampenie, nu? laughing

| justme_2041 a răspuns:

Hey buna
pe 31 octombrie...deja la ora 16:00(4:00)va fi intunecat...
sanatate si multi pupici:*:*:*:*:*:*:*eu de abia astept iarna
pup-ici:*:*:*:*

| LarisaAndreea a răspuns:

In ultima duminica a acestei luni (31. 10)

| Bianka a răspuns:

Pe 31 octombrie trecem la ora de iarna.

| iuddavali a răspuns:

Regula pentru fiecare an e: in ultima duminica din martie si octombrie http://stirist.com/cand-trecem-la-ora-de-vara-sau-la-ora-de-iarna/

| mistervirgy a răspuns:

Nici nu a venit bine caldura si deja te gandesti la ora de iarna? Ok primesti un raspuns, trecem la ora de iarna canv vine iarna.Hi hi

| gabrielle_9938 a răspuns:

In ultima duminica din luna asta!happy