| Kikiiiiii a întrebat:

Cand va-ti certat ultima oara cu parintii? din ce cauza? va-ti cerut scuzetongue? ffunda+vott=campionlaughing

Răspuns Câştigător
| IateyourCookie a răspuns:

Mmmmmmmmm aseara cu tata ca kik stau prea mult la PC... m-am enervat sh am mers in camera mea... dupa cateva ore a uitat fara sa imi cer scuze rolling on the floor)))))

3 răspunsuri:
| xlmpq a răspuns:

Eu cu tata ma cert zilnic laughing)))))) laughing) dar ne impacam imediat laughing

| KittyLoveBastet a răspuns:

Pai, ierilaughing. M-am certat din cauza ca nu voiam sa stau cu sora mea mai mica, trebuia sa stau o jumatate de ora singura cu ea, sa ii dau lapte, sa ma joc cu ea, sa o schimb dupa care sa o culc. Da, mi-am cerut scuze, si pana la urma tot am ramas singura cu ea acasa big grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Azi de dimineata, cu mama. De ce? Prostii, ca de obicei. Nu, nu mi-am cerut scuze.