| UuuLaaLaa a întrebat:

Heyyyy...TPU. AJUTOORRRstraight face. Am 17 ani, sunt cu prietenul meu de 1 an, ne-am certat, ne-am impacat. Asa. Acum o luna mi-am inceput viata sexuala cu el, si aseara mi-a cerut ceva ce m-a pus pe ganduri in privinta lui straight face. Mi-a cerut sa ma culc cu el in masina straight face. In momentu ala m-am simtit groaznic, din cauza propunerii lui. Ma gandeam ca el sta cu mine numai pentru sex straight face. Nu stiu cum sa reactionez. Ce sa fac. Ma simt aiurea. E normal sa-mi ceara asa ceva?! [Fundaa+vott]

Răspuns Câştigător
| Lummy a răspuns:

Buna! Ii puteai spune pur si simplu ca nu esti de acord sa faci sex in masina si nu avea de ce sa se supere pe tine pentru aceasta decizie. El trebuie sa iti respecte deciziile si sa nu te oblige sa faci lucruri pe care tu nu simti ca ar trebui sa le faci.

8 răspunsuri:
| Clarity a răspuns:

Poi daca tot ti-ai inceput-o ai putea sa o faci, ca sa ii indeplinesti lui moftul, da asta nu inseamna ca trebuie sa i le faci pe toate ca se invata, da ii decizia ta. Si ii normal, ce indata ce ati inceput o sa iti ceara si mai multe, nu stiu cum o sa le iei. numa te poti astepta la mai multe tongue.

| bby a răspuns:

Mie nu mi se pare ca e frumos sa o faci in natura sau in masina big grin Eu ma gandesc ca daca mi-ar cere sa o facem in masina sau in natura ma gandesc ca ma considera curva sau stiu eu laughing deoarece numai ele o fac asa big grin dar mie nu mi se pare ca el sta cu tine doar pentru sex tongue poate a avut chef pe moment sa o faceti kiss stai linistita si spune-i ca u nu vrei sa o faci in masina decant in conditii mai bune kiss Succes!

| YoYoLicious a răspuns:

Fa-o, ma! Ori in pat, ori in masina, nu-i tot aia? Mai iesiti si voi din banalitateoh go on

| Alexandra2345 a răspuns:

Nustiu pai.trebuie sa aveti si niste incercari personale.acest fapt ca veti face sex in masina nu e atit de ingrozitor,, pur si simplu numit sex "extrimal"

| BloomBut a răspuns:

Poate e o fantezie de a lui,ce ti se pare asa anormal? Crezi ca esti singura fata care o face in masina? In primul rand e prietenul tau,nu e oricare happy Nu ai de ce sa te simti aiurea sau sa crezi ca vrea doar sex, e ceva normal din partea lor, vor sa incerce si alte lucruri thinking

| djloveaddict a răspuns:

Normal ca da,deoarece el vrea placere cat de cat., si ff multe saruturi din partea ta, daca zici ca esti cu el?

| anooka a răspuns:

Daca deja aveti un an de relatie, timp in care a rezistat fara sex, nu cred ca acum sexul ar fi singurul motiv pentru care ar mai ramane el cu tine. Eu zic ca prietenul tau este foarte entuziasmat de schimbarile aparute in relatie de cand ati facut pasul asta.
Faptul ca iti cere sa mutati actiunea in masina poate insemna ca el este genul mai "aventuros", deci nu prea sunt sanse sa apara prea curand monotonia in pat.

| love_4777 a răspuns:

Nu este atat de rau adica.nu e josnic atat timp simti ca te iubeste e ok. daca il vezi ca va ramane cu tine e ok...e ceva normal daca va iubiti sa faceti totul...pentru el poate e o dorinta