| Crypt a întrebat:

Cand vine sfarsitul lumi?
2012 a cata?
Data:
Ora:
Cine spune exact ii dau funda.

10 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Sfarsitul lumii e cand decide dumnezeu!

| AliceAne a răspuns:

Nu va fi sfarsitul lumi, aici e vorba doar de calendarul maias care a fost calculat pana in anul 2012, deci nu se termina lumealaughing ci calendarul maias... un presedinte al retelei de emisii evanghelice Family Stations din California SUA, pe nume Harold Egberd Camping in varsta de 88 de ani a raspandit ideea asta pentru a se imbogati laughing, multi au dat bani acestor escroci, ca sa ii ia sfarsitul lumi curati fara mari averi rolling on the floor... e o mare prostie asta cu sfarsitu ca doar pe 21 mai a venit sfarsitul?laughing rolling on the floor oricum daca vrei sa stii u data: 21 mai 2011 si 21 octombrie 2011, 21 decembrie 2012. FUNDITA?

| ZwzzaZuziiBa a răspuns:

Cine va mintit ca vine? raised eyebrows Lolll rolling on the floor Nu vine vere :* Nu te speria love struck Au mintit astea ca sa ne bage in sperietii! chatterbox Nu trebuie sa asculatii la astea ce zic`ei.winking Stai linistita >:d< Vine cand vrea dumnezeu nu stie nimeni nici fiul nici nimeni doar dumnezeu love struck Sa nu mai crezi in porcarii din astea` Te.am pupat! :* Fundaa? puppy dog eyes

| Michael54654654 a răspuns:

Nu exista sfarsitul lumi, asa a fost sfarsitu lumii si in Martie 2011, si in 2006, si in 2000, si in 1996, etc.
Sfarsitul lumii doar Dumnezeul nostru il stie, ce zic astia la Tv sau pe net e o prostie.Auzi pe aniba acum au pus si ora, bine ca n-au zis si secunda si minutu.E o prostie
Fundita?

| 12alex12 a răspuns:

| Expertul a răspuns:

Stai linistit ca nu vine, nimeni nu stie cand vine!

| vladutz333 a răspuns:

In 23 decembrie ora 10:00 adica 10 dimineata

| 012345678901 a răspuns:

Se zice ca vine in 21.12. 2012. Dar noi nu avem de unde sa stim.In orice caz ar fi bine sa iti traiesti viata la max adica ca si cand ar fi ultima clipa de trait.happy

| Michael96 a răspuns:

Nu e mah nici un sfarsit al lumii! Doamne credeti tot ce se spune! laughing

| andrey_8401 a răspuns:

23 decembrie ora 16:00 vezi ca scrie si in film, si pe net
fundita