| roxanabombonik a întrebat:

Ati auzit ca pe data de 21. 12. 2012 vine sfarsitul lumi rolling on the floor)
Ce parere aveti?

17 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Eu cred că DA! Dar nu acum ci foarte târziu.Cel mai bine vorbim pe22 decembrie! Atunci îţi spun sigur.

| mona a răspuns:

Nu vine nici un sfarsit

| Papi171 a răspuns:

Pamantul, si celelalte planete, sunt foarte tinere. Si in plus, acel calendar maias care se termina pe 21, si-a gasit continuarea, deci nu se intampla nimic. Ai oricum, ei aveau un ciclu pe care il urmau, intamplarea a fost sa calculeze pana pe data de 21. Sa stiti, or sa vina extraterestiii laughing si or sa se sechestreze, cerandu`ne branzaaa! Serioss?!? Vrajealaa oh go on. Nu mai cred nimic... Eram morti deja daca venea si in 2000. laughing

| MihaiGe a răspuns:

Eu cred ca e o mare poveste de speriat copii de 9 ani.
Oamenii aceia au devenit asa nebuni incat nu ii mai baga lumea in seamă si au facut si ei sfârsitul LUMI.
Baftă!

| Flaviucu a răspuns:

Nu mai stie lumea cum sa se imbogateasca pe urma altora... Sfarsitul lumii tot vine din 2000

| SimonaQs a răspuns:

E o mare porcarie... In plus aseara la protv a anntat ca nu mai vine nimic ...de cand zic ca vine nici acum nu a venit laughing) rolling on the floor))

| vivigreen a răspuns:

Pai filmul 2012 a incebunit pe toti, adica serios daca era sa fie sfarsitul lumii nu venea pana acum? ca doar trebuia si pe 12. 12. 2012 nu a venit, dar crezi tu ca mai vine? offf. nu are cum sa stie nimeni ce se va intampla, si nici Maiasii aia nu stiau, pur si simplu nu i-a mai interesat sa mai calculeze mai departe de aceasta data... Deci e fake... Stai linistita

| Strumpfi a răspuns:

Lasa frate, ca o venit sfarsitul lumii si-n 2000, si-n 2002, si-n 2006, si-n 2009, si o sa mai vina si vinerea viitoare, si peste un an si tot asa. Pe 22 o sa vin aici sa-ti postez un comentariu. rolling on the floor

| eusebiu99 a răspuns:

Nimeni nu va sti cand va veni sfarsitul lumii in afara de Dumnezeu.

| JessicaJ a răspuns:

Sa vina numai trebuie sa imi fac temele la mate....nu de alta dar si asa nu stiu sa le fac :]]

| AmaliaM a răspuns:

Sună palpitant laughing

| SmileAgain a răspuns:

Ar fi urat deoarece pe 22. 12. 2012. e ziua mea rolling on the floor)))))))

| Abbiie a răspuns:

Pairolling on the floor n`o sa mai apuc 16 ani:-srolling on the floor)) tata n`o sa mai apuce 42rolling on the floor nu-i nimic rau in asta,macar am apucat sa traiesc un semestru de liceu, mama n-o sa-mi afle media pe anul asta, ce-i asa de rau? totu va fi bine cand nu vom mai fi, vor veni extraterestrii sa locuiasca in locul nostru, in locu meu va veni unu bun rau de tot smug laughing

| matragunaotravita a răspuns:

Eu nu cred in asa ceva si te-as sfatui sa faci acelasi lucru

| paulcurea a răspuns:

Este imposibil sa vina pe 21.12. 2012 pana si expertii de la NASA au spus ca este imposibil ca pe 21 sa se sfarseasca lumea

| Ooanna a răspuns:

Nu e adevarat

| Alexia112001 a răspuns:

Nu e adevarat