| anonim_4396 a întrebat:

Car dintre voi ati vrea sa dispara Disney Channel si sa revina Jetix? Sa putem viziona din nou Aventurile lui Quest, Naruto, Ce-i cu Andy, Galactic Football, Oban, Regele Shaman si multe altele?

4 răspunsuri:
| Gicone a răspuns:

Sincer, eu prefer mai mult Disney Channel! parerea mea.

| Kanpeki a răspuns:

Eu. Disney Channel e un canal de copii mici ( si jetix e, dar macar sunt 2 anime-uri big grin ) Pe animax se mai poate viziona Naruto dar nu mai inainteaza cu episoadele. Episoadele ajung pana in momentul cand echipa 7 a mers intr-o misiune in tara cetii parca si intalnesc un tip ciudat cu frizura verde si cu o umbrela si dupa ce il inving, Sasuke vrea sa paraseasca satul si de aici incolo nu mai da pe Animax episoade noi sad

| MasterBoY1234 a răspuns:

Nea Disneyu e mai tare aniemurile alea is pentru bebei singuru anime smecher e naruto bleach si cam astea celalalte erau prosti nu mai suntem noi de din alea laughing ca nu mai avem 2 ani.

| Anime_4110 a răspuns:

Mie imi plac e doar Hannah Montana dar sincer am fost dezamagita cand a aparut Disney Channel.As vrea sa fii din nou Jetix.