| seby8873 a întrebat:

Cara e parerea voastra despre 2012? Eu cred ca e un mare bullshit.

Răspuns Câştigător
| anad a răspuns:

S-a discutat si s-au spus pareri si pareri, dar certitudini nu are nimeni. Oricum s- a mai amanat acest sfarsit de cateva ori si deci suntem la voia Domnului.

5 răspunsuri:
| daniDeeDee a răspuns:

Doar Dumnezeu stie. Cred in Dumnezeu!happy

| Marii a răspuns:

Nu stiu ce sa mai cred, vedem noi in 2012.
http://www.tpu.ro/......ere-aveti/ - poate daca citesti iti faci o idee. :)

| Cory89 a răspuns:

La fel cred si eu. Dumnezeu nu a spus data cand va veni Marele Sfarsit al lumii, a spus doar ca o sa vina atunci cand nu o sa se astepte nimeni.Deci poate sa vina si maine si peste 2 zile (Doamne fereste big grin) dar nah...asta e parerea mea tongue

| pelu a răspuns:

Sincer... va spun sincer cred in Dumnezeu. Dar fazele cu biblia ca va veni apocalipsa si ca pentru a veni apocalipsa trebuie sa se implineasca ceva reguli e o mare porcarie.se zice ca religia e facuta pentru a tine lumea sub control cu amenintarea de pericole si pedepse aduse de DUmnezeu.Nu cred ca in 2012 va veni sfarsitu lumi iar daca va veni il voi astepta cu bratele deschise >big grin

| Aenoenienanonim a răspuns:

B.u.l.l.S.h.i.Twinking respect