| PopândăuIRătăcit a întrebat:

Imi povestiti si mie o intamplare din viata voastra care vi s-a parut amuzanta?happy

3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna seara!
...pai am chiulit 4 fete de la scoala, ne-am dus la o colega, am taiat o gaina am facut gratar am baut si cate un paharel de must si apoi am venit la ultimile 2 ore ca aveam cu diriginta...ce a iesit va zic in alt episodlaughinglaughinglaughing mentionez ca eram in clasa a X-a eram mari dom'le

| Etelca a răspuns:

Draga Iulian23, eram in clasa a doua in gradina la after.Noi faceam o prezentare de moda(fete si baieti).Baietii stateau doar in chiloti,iar noi fetele si cu o patura pe noilaughing. Faceam plaja.A venit Cristina si i-am luat patura de pe ea, a fugit in chiloti sa se schimbe.A fost foarte amuzant. Dupa aceea, dupa atata ras am facut pe minelaughing.A fost foarte amuzant.O zi HAPPY.

| Barbiiiiie a răspuns:

Buna Iulianhappy. O intamplare amuzanta a fost atunci cand : aveam 11 ani si am mers sa cumpar paine si langa magazin este o retara unde se aduna toti baietii si stau acolo pana tarziu aia au pus ochii pe mine dar bineinteles ca eu ii cunoasteam am iesit din magazin, mi-am cumparat o guma si am bagat-o in gura. Ei m-au vazut si au alergat dupa mine am fugit cat mau tinut picioarele si plus de asta ca am inghitit si guma cand alergasem si ei ma fugareau si eu radeam laughing mi s-a parut amuzant pana ce am ajuns acasa si am inchis usa eram unpic speriata recunosc