| troleibuz a întrebat:

Care a fost cea mai lunga perioada in care nu ati intrat pe TPU?

12 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Două zile.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

2 ani cred.

| mentholinks a răspuns:

Cativa ani.

| PainTech a răspuns:

Cateva saptamani cred. Cand ai o problema si cauti pe google sunt sanse mari sa fie intrebare pe TPU cu o problema asemanatoare.

| anonim_4396 a răspuns (pentru PainTech):

Asa am gasit eu site, deocamdata intru zilnic, si cam activa in ultimul timp.
Mi se mai intampla sa vad ca-s lucruri nesemnificative, si sa le las balta.

| Ineys a răspuns:

Cativa ani buni. Am contul din 2010 parca si recent am revenit. Am mai intrat prin 2015, cam asa. Multi ani oricum.

| aumih16 a răspuns:

Nu stiu! a fost! chiar numai stiu!

| CleanHeart a răspuns:

Cateva luni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Două sau trei zile când am avut treabă să fac curățenia de toamnă în casă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O luna jumate cu aproximatie!

| Michaeel a răspuns:

De intrat am mai intrat când si când(maxim 5-6 zile de cand n-am mai intrat) dar cea mai lunga perioada in care n-am mai fost activ :o luna.

| EntertainYou a răspuns:

Probabil cateva saptamani fara sa imi amintesc ca mai exista site-ul. Alteori luni de zile fara cont, ci doar intram ca sa mai citesc printre intrebari.
Presimt ca va mai urma o perioada de pauza pentru mine.