mumoasa
| mumoasa a întrebat:

Hey!kiss
M-am reinators pe TPU dupa o perioada cam lunga in care nu am intrat delocbig grin Ce mai e nou pe aici? Ce ati mai facut fara mine?big grin
Paste fericit! love struck

16 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Hristos a înviat!
Ce s-a mai întâmplat pe aici? Te las pe tine să descoperi.
Pa, pa.

| Bacemi a răspuns:

Paste Fericit! Ti-am simtit lipsa. Ma bucur ca te avem din nou printre noi.

| Silvia a răspuns:

Ne-am mai certat, s-au sters conturi, s-au facut experti...stii tuhee hee, ca si inainte.Ma bucur ca te-ai intorslove struck>big grin

mumoasa
| mumoasa explică:

Va multumesc pentru informatii!love struck
@Klara: Stai linistita ca nu plecbig grin M-am intors!love struck

| Hmmmm a răspuns:

Mie una mi-a fost f dor d tinelove struckbine ai revenit!kiss
nu prea e nimic nou, insa totusi s-au intamplat multe.singurul lucru care e constant e ca copiii inca nu au incetat sa ne intrebe idiul lui hanna sau al venessei sau al lui zaclaughingsi ca inca mai exista copii care se masturbeaza cu lingurita(am vaz acu cateva zile unu)si multe fete inca se intreaba daca sunt insarcinatelaughing.
cea mai noua chestie e ca allina si-a sters contul din cauza unor certuri. mie una chiar imi pare rau d ea.si s-au facut noi experti. ce mai e nou e ca a aparut inca o intrebare care e pusa mai des decat cele cu idiul lui hanna.multi se intreaba daca credem in dragostea la prima vederesmug laughing

mariana
| mariana a răspuns:

Hristos a Inviat! Ma bucur ca te-ai reintors pe site. Acum sunt unele modificari privind logarea anterior de a naviga pe site, ori de a raspunde la unele intrebari, diferite animozitati printre cei ce-si cauta intaietatea ca personalitati pe site, intrebari mai mult sau mai putin interesante, useri noi si desigur experti noi. Cred ca acest site este si interesant, altfel nu am avea in fiecare saptamana atatia useri noi, dar mai sunt zile cu mai putina "stralucire". Ne-ai lipsit si sunt bucuroasa ca vei naviga alaturi de noi si pe viitor. Sa fii sanatoasa si sa te bucuri de viata.

| Pho3nix a răspuns:

Nimic nou thinking
Stii doar...copii care cauta id-ul hannei montana, care fac sex cu slipul pe ei, pustoaice care zic ca fac sex cu mosii de 60 de ani...etc.laughing

| Klara a răspuns:

A plecat Alina/Rebecca, a aparut o entitate numita sunshine, pe care o poti vedea la suspendati, a fost suspendat si Ben sad, experti au mai aparut cativa, au aparut anonimii cu intrebari stupide despre Miley, Selena Gomez, si fel de fel de intrebari despre evrei, s-a transformat site-ul intr-o panarama, cauta prin intrebarile lui Nony, ca a pus si el in discutie declinul site-ului. Eu zic sa nu pleci si tu, ca si Alina, Oliana, Lora, Monica...

| DeNyyy a răspuns:

Crede-ma chiar azi ma gandeam la tine... ce mai faci? ma bucur ca ai revenit. azi am aflat si eu ca contul Allinei a fost sters nu stiu de ce. nici eu nu prea stiu ce s-a mai intamplat pe aici ca debea azi am avut si eu timp sa stau mai mult deoarece s-a terminat si saptamana cu scoala asta si in sfarsit a venit si mult dorita vacanta. in rest totul e bine. te poooop ma bucur ca te-ai intors.kiss

soothe
| soothe a răspuns:

Adevarat a Inviat!
Bine ai revenit! Am venit si altii mai noi si combatem, dupa cum stii.

| Bia:X a răspuns:

Salut! nici eu nu stiu prea multe pentru ca nu am mai prea intratstraight face tot ce sper e ca TPU sa redevina ceea ce era inaintehappy bine ai venit inapoi:*:

| ZeroBarat1 a răspuns:

Ne-am gandit doar la tine :*

| LaMLaMlaMa a răspuns:

Pai, este un concurs cu calculatoare sau ceva de genu si trebuie sa scriu un text sau ceva...nu stiu.mai intreaba si pe ceilalti.

| RainDrop a răspuns:

Ca si ultima data, unii miloginduse dupa fundite, cum zic eu "funditaless"tongue, mai vin experti, mai sunt spammuri, se mai inactiveaza conturi, etc.
Oricum, nu a prea ramas nimic de facut dupa ce raspunzi la intrebarile recente big grin

| emanuelf a răspuns:

Eu, in lipsa ta, am spart oua! Tu ce ai mai facut?

Răspuns utilizator avertizat