| Misssy a întrebat:

Care a fost cea mai lunga relatie dar cea mai scurta?

Răspuns Câştigător
| dedesh a răspuns:

Cea mai lunga:2ani jumate si inca continua:X, iar cea mai scurta.hmm.vreo 5-6luni:)sunt fata cuminte si imi plac relatiile serioase:)in care pui suflet si ti la persoana respectiva:)

http://www.starszone.eu/SPAM/membrii.php?id=5760

4 răspunsuri:
| Alisa a răspuns:

Pai singura si adica actuala, cea pe care o am acum. E prima mea relatie, primul meu prieten si avem impreuna aproape 8 luni.
Numai bine!

| George1510 a răspuns:

Cea mai lunga a durat 1 an si 2 luni. Iar cea mai scurta... 5 zile big grin
Acum sunt cu o fata de o luna... dar nu ne oprim asa repede big grinbig grinbig grinbig grin

| rosepassion a răspuns:

Pai cea mai scurta a fost de 1 ora pentru ca atat am stat cu el impreuna si seara ne-am despartit, au mai fost relatii si de 5-6 zile... iar cea mai lunbga ii in prezent de 1 an si 3 luni care sper sa nu se termine asa de curand

| iSunnyAle a răspuns:

Cea mai luna 8 luni cea de acumbatting eyelashes
si cea mai scurta o seara
blushing