| Loryoficial a întrebat:

Care a fost ce-a mai lunga relatzie sau ce-a mai scurta relatie pe care ati avut-o cu cine vreodata?

8 răspunsuri:
| LostInDreams a răspuns:

Cea mai scurta:o zibig grin

| Nastia a răspuns:

Cea mai lunga, cea din prezent, un an jumatate. cea mai scurta o saptamana.

| JustShadows a răspuns:

Buna!happy Cea mai lunga relatie a fost de 1 an si 5, 6 luni. Iar cea mai scurta de 2 luni, sau cam asa ceva! Ai grija de tine!happy

| lovenotsex a răspuns:

Cea mai lunga si frumoasa, si parere de rau :1 an si jumatate... 1 zi(daca se poate numi relatie), dar ce mai scurta relatie:1 luna(foarte serioasa). As vrea ca soarta sa fie cu noi si s-o reluam candva. A ta?

| FoXy a răspuns:

Cea mai lunga 8 luni.si cea mai mica. 2 saptamanilaughing

| SlowLikeSnow a răspuns:

Cea mai scurta 1 zi si un piclaughing si cea mai lunga 4 luniwinking

| MsETouch a răspuns:

Cea mai scurta 3 zilesad
iar cea mai lunga 5 luni

| alina_7796 a răspuns:

Cea mai lunga 3 luni! cea mai scurta o luna! si cea mai mai scurta 1 saptamana!happytongue