| diamar a întrebat:

Care a fost cea mai mica nota a voastra?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un 2 la chimie, cu multi ani in urma, in ciclul gimnazial, pentru ca profesoara avea impresia ca sunt arogant. Ulterior a incercat sa repare greseala, sa devenim "prieteni" buni, ca sa zic asa, insa pe mine m-a dezgustat situatia. Era o profesoara foarte severa. Aduna toate carnetele la ea inainte de a incepe ora. Apoi ne numara. Daca eram mai muti elevi decat carnetele era jale. Avea carnetele stiva pe catedra si din cand in cand tragea cate unul din ele si trebuia sa iesim la raspuns. Era o tensiune groaznica la ora ei. Culmea e ca si mai tarziu in liceu, tot cu profesoara de chimie am avut probleme, tot pe aceeasi tema, ca sunt arogant. Apoi a vazut ca a gresit, ca-mi vad de treaba si ma chema pe la concursuri, insa am refuzat-o. E clar ca am urat chimia din cauza profesoarelor. happy

7 răspunsuri:
| LifeFail a răspuns:

6-Franceză.
Baftă!

| PapushaDeCristaL a răspuns:

4...la francezabig grin

| Rockărița a răspuns:

4-la muzica

| B343 a răspuns:

9... (da am luat si 6 si 7 dar mi s-a acordat o a doua sansa happy )

| poppies a răspuns:

4-fizica

| Timmy97 a răspuns:

7 (la fizica)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumesc pentru fundita.