| boro a întrebat:

Care a fost cel mai fericit moment trait pana acum?happy

Răspuns Câştigător
| Chocolate a răspuns:

@danutz...Auschwitz este in Polonia!

10 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Cel mai fericit moment a fost cand am aflat ca sunt insarcinata cu a doua fetita.

| JeSa a răspuns:

La Verona happy cu iubitul meu.

| Leea1234 a răspuns:

Cand dupa 3 ani de tratamente de fertilitate, testul de sarcina a iesit pozitiv, si sper sa mai am parte de astfel de momente

| Slavic a răspuns:

Cel mai fericit moment din viata mea a fost atunci cind mama mea s-a intors de peste hotare nu am vazut-o de la 3 ani acum am 14 am cuprinso atit de mult si mi-a zis ca nu ne mai paraseste niciodata daca credeti ca cel mai fericit moment este cel ca : o doamne am un notebock o doamne un celular? nu cel mai mericit este cind iti vezi persoana draga si care o iubesti atit de mult!

| lostcontrol12 a răspuns:

Primul "te iubesc" spus pe bune.nu la misto.Imi amintesc cu exactitate momentul si de fiecare data simt un fior pe sirea spinarii. Iubesc si sunt iubita si asta ma face foarte fericita si implinita.

| BabyPink a răspuns:

Primul meu mecilove struck

| Közmyn17 a răspuns:

Cel mai fericit moment... E foarte greu. Au fost atat de putine, si totusi atat de multe. Cred ca cel mai fericit moment a fost cand am luat Mentziune la Olimpiada Natzionala de Geografie, si am fost locul 6 pe tara. A fost un moment in care mi-am dat seama ca Dumnezeu chiar m-a ajutat sa primesc acest premiu, da' si ca totusi stiu ceva geografie.

| danutz_8631 a răspuns:

Vizita in Germania la Auschwitz.

| ANNIE ARE A OK!Smooth Criminal a răspuns:

Sunt multe momente fericite in viata unui om! Sa spun de mine:

Prima oara cand m-am imprietenit cu o fata Anul:1999 M-am nascut in :1990 Si multe alte fericiri din viata!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intalnirea cu prietenul meu si cadoul primit de la el.