nony
| nony a întrebat:

Care a fost cel mai negru gand care l-ati avut in legatura cu cineva (prieteni, dusmani, cunoscuti).si de ce?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eram prin clasa a8a cind ni s-a spus sa facem o compunere cu cei mai buni prieteni.Eram 6 tipi vecini, in aceeasi clasa 8 ani, excelind toti la invatatura dar si la obraznicii, nedespartiti.In timp ce am scris despre toti ca fiindu-mi prieteni nu scrisese nimeni despre mine.Hotarisem sa o rup definitiv dar... n-a fost posibil caci le lipseam...

5 răspunsuri:
| JackieSue a răspuns:

Mi-am dorit sa moara cineva pe care il dispretuiam.
Stiu, stiu ...sunt o rea.

trist

| Chocolate a răspuns:

Cel mai negru gand in legatura cu prietenii... mi-am imaginat cum ar fi sa maora un prieten bun...ma apucat plansu
in legatura cu dusmanii: razbunaredevil
cunoscuti:...nu stiu
de ce? cand n-am ce face si stau singura ma bag in ganduri :-

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa pun acid sufluric pe masina lui...dar...nu a fost numai un gand... a fost o fapta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Pur si simplu ca am cunoscut acea persoana mi-a adus ganduri negre: pareri de rau.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar de ce nu ganduri bune?