| LenaleMinato a întrebat:

De ce uneori prietenii sunt dusmani iar dusmanii prieteni?

7 răspunsuri:
| Yukidaruma a răspuns:

Ei, sti cum se zice ''Tineti prietenii aproape, si dusmanii si mai aproape''winking

| xCatastrophe a răspuns:

Asta e greu de explicaat. Stiu sigur cca un prieten adevarat nu exista dar apropiati da. DE la dusmani stii la ce sa te astepti dar de la prieteni hmmmthinking Si mie mi-a trecut asta prin minte desi un raspuns cu adevarat la aceasta iti poate raspunde doar inima. Gaseste in interiorul tau raspunsul si vei intelege cu siguranta. Acolo se ascund toate raspunsurile la intrebarile pe care si le pune orice persoana :-P Pot sa te asigur de asta.winking

Răspuns utilizator avertizat
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Nu exista prieteni sau dusmani, ci persoane pe care le agream sau nu.

| janggeum a răspuns:

Stii cum se zice? Uneori dusmanii tin mai mult la tine ca prietenii. Un sfat! Un prieten adevarat nu exista! M-am convins si eu de asta. Mai bine stai in preajma dusmanilor pentru ca stii ca ei iti fac rau. pe cand de la prieteni nu stii la ce sa te astepti:*!

| CeaMaiDulce a răspuns:

Nu exista prieteni sau dusmani, ci momente de prietenie sau de dusmanie.
In zilele astea exista mai multi dusmani decat prietenihappy

| Tzukulethe a răspuns:

Stii cum se zice? Uneori dusmanii tin mai mult la tine ca prietenii. Un sfat! Un prieten adevarat nu exista! M-am convins si eu de astatongue. Mai bine stai in preajma dusmanilor pentru ca stii ca ei iti fac rau. pe cand de la prieteni nu stii la ce sa te astepti:*!