| HappyPills a întrebat:

Care a fost cel mai penibil moment din viata voastra?

al meu a fost atunci cand am facut sfoara la ora de sport si mi s-au rupt pantalonii in fund in fata intregii clase
crying

Răspuns Câştigător
| trabardie a răspuns:

Murise tata unui prieten, si ...la priveghi, am reusit sa cad cu mortul peste mine.cind m-am trezit din betie, n-am mai iesit prin fata blocului vreo 2 saptamini

8 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Au fost destule. Cel mai penibil a fost cand eram la ziua unui prieten si mi s-a facut rau si am vomitat

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

La examenul de Neurologie in anul V de facultate cand stand pe scaun, m-am patat foarte rau cu sange menstrual. Noroc ca aveam pantaloni inchisi la culoare, dar a trebuit sa ii explic profesoarei de ce vreau sa raspund stand in picioare.

| andreea7520 a răspuns:

Probabil atunci când am căzut în cap de pe bancă (fiind în picioare şi alunecând) sau când am căzut pe gheaţă acum câteva zile şi fără să-mi dau seama ( fiind inconştientălaughing ) am ridicat picioarele şi am rămas în jur de 40 de secunde cu picioarele ridicate şi apoi mi-am dat seama că de fapt eu cazuzem pe gheaţă şi 40 de secunde nu mi-am mai dat seamă de nimic, când m-am ridicat am constatat că am fost privită de nişte tipi, m-am simţit penibilă, dar asta e laughingrădeam şi eu apoi

| Alex_7297 a răspuns:

@dede permite-mi să te contrazic, nu e ruşinos. Boul şi nesimţitul, şi cel care ar trebui să se simtă ruşinat e cel care a făcut asta...

| marcel_5462 a răspuns:

Daca nu s-a vazut... inseamna ca nu a fost penibil.

| khiflutza a răspuns:

Astea sunt povesti. Vrei sa stii cind te simti CEL mai penibil si CEL mai rusinat?
Cind esti prins la minciuna de catre o persoana draga tie! Atunci sa vezi cum cauti gaurile de sarpe...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai...stiu ca eram pe strada cu o prietena.si tocmai in acel moment trecea o gasca de baieti.eu,am vazut ca se uitau cam cash la mine dar nu mi-a trecut prin minte ce aveau sa faca. unul dintre ei avea o sticla de cola in mana. a luat o gura apoi a dat tot afara pe fata mea.eram toata lipicioasa si-mi venea sa intru-n pamant de rusine si de nervi. m am abtinut sa nu l i au la bataie acolo.prietena mea radea cu gura pana la urechi la fel si ceilalti baieti.penibil...laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi au fost multe, noroc ca mereu cand se intampla ceva penibil, fac haz de necaz si nu rade nimeni de ce s-a intamplat, ci de felul cum ma amuz euwinking.