| diamar a întrebat:

Care a fost cel mia furmos oras vizitat vreodata? Argumentati!

Răspuns Câştigător
| Molecula a răspuns:

Budapesta, foarte frumos, mai ales noaptea.

7 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Cred că Brașovul.Și Vasluiul e frumos.
Dacă mâ gândesc mai bine, și Timisoara, sau Sighetul Marmației.

Nu cred că pot face diferența, fiecare oraș e frumos în felul său.

| Purgatoriu a răspuns (pentru Musique):

Vorbesti serios? Vaslui?

| Musique a răspuns (pentru Purgatoriu):

Da,mi-a plăcut Vasluiul, chiar dacă am fost în trecere pe la veri, dar voi merge acolo și la vară.

| Purgatoriu a răspuns:

Mi-a placut orasul Brasov. Din cauza stilului gotic si medieval dominant de acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cluj-Napoca. Pur si simplu e mai frumos ca celelalte orase pe care le-am vizitat.

| alexclaudiu2003 a răspuns:

Sibiu, cladiri si stradute romantice

| Bombonik_Maryy_1995 a răspuns:

Galati:muzee frumoase
are o faleza ca in povesti
cladiri minunate
si un aer curat...