| chiftelutacrocanta a întrebat:

Care a fost perioada cea mai frumoasa a vietii tale?

9 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Simt ca se contureaza acum.

| AvalohAlyn a răspuns:

Copilaria...a fost cea mai frumoasa pentru mine. In mod categoric.As vrea sa mai traiesc anii aia.sad

| AFR81 a răspuns:

Cu siguranta perioada cand jucam handbal. Chiar daca atunci n-am realizat, acum regret foarte mult acele vremuri. Antrenamentele, turneele, deplasarile, momentele cu echipa, meciurile, atmosfera sunt acum, din pacate, doar niste amintiri foarte placute.

| RAY a răspuns:

Cand am iubit

| gemeni6226 a răspuns:

Am avut o copilarie foarte frumoasa si fericita, adolescenta la fel, tineretea la fel, numai la 5 ani dupa ce m-am casatorit au inceput probelmele si nu s-au mai sfrirsit.Deci pot spune ca toata viata pina la 5 ani de casnicie a fost foarte frumoasa numai de atunci nu mai e.

| AirănMeidăn a răspuns:

Vacantele de vara

| Anonimuserr a răspuns:

Când erai copil în special dar şi când nu ai alte treburi de făcut, nu lucrezi eşti mai liber fără griji.
Cam asta pot răspunde,, în mare".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred că a fost vreo perioadă pe care să o pot numi așa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Când nu aveam vreo grijă