| derEinzelgängerWolf a întrebat:

Care a fost visul pe care l-ati avut si nu v-ati mai dorit sa se termine? In cazul meu imi amintesc ca in copilarie imi doream sa vad desertul, iar intr-o noapte am visat ca am intrat intr-un portal si am ajuns in Egipt. Cand m-am trezit aproape ca imi venea sa plang ca m-am intors la realitate.

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Am visat intr-o seara, adica de fapt am visat de mai multe ori (probabil pentru ca imi doresc cu ardoare asta), ca l-am intalnit pe Roger Federer. A stat langa mine, ne-am facut cateva poze, ne-am plimbat putin si apoi... apoi a sunat alarma aia nenorocita laughing M-am trezit cu un sentiment de tristete, am realizat inca o data ca acel vis, cel mai probabil, n-o sa se adevereasca niciodata.

2 răspunsuri:
| R0R0 a răspuns:

Ah,eu mereu uit ce visez...

| MeForeverAlone a răspuns:

Nu stiu ce să zic, mie mi-e destul de frică să merg în deșert. Nu există apă acolo, plouă foarte rar, există nisipuri mișcătoare din care nu mai ieși și cele mai rele cred că sunt furtunile de nisip.
Visul meu preferat? Mă săruta un băiat happy