| NonZarek a întrebat:

Care ar fi cuvântul care ar putea înlocui fraza: începeam sa îmi pun întrebări dacă este cu adevărat un om.

As vrea sa un cuvânt care sa se potrivească cu fraza de genul asta: am început sa ma îndoiesc de (cuvântul care ar face referire ca Nu cred ca e om)

3 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

întrupare

| CostinAlamariu a răspuns:

Am inceput sa ma îndoiesc de umanitatea lui? Sau de omenia lui? Depinde ce vrei sa transmiti.

| llleo a răspuns:

Am inceput sa ma îndoiesc de *oamenii*... din jurul meu. nu știu ce vrei sa faci tu acolo