| AvalohAlyn a întrebat:

Care ar fi ultima ta dorinta, inainte sa mori?

Răspuns Câştigător
| AdrianVoicu a răspuns:

Sa las un caiet cu gandurile si durerea.

10 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Sa traiesc intr-un vis unde e o lume pe care mi-o imaginez eu

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Pai sa vorbesc cu o fata despre multe chestii neclarificate, asta cred ca ar lua cateva saptamani laughing

| T0T a răspuns:

Ca persoanele la care am ținut să fie fericite.

| OldSoul a răspuns:

Sa nu dureze mult...

| RainmakerX a răspuns:

Sa nu mai mor?

Daca nu merge atunci vreau sa vad toata seria Naruto. *tinand cont ca sunt o multime de episoade... as mai trai o luna*

| Anonimuserr a răspuns:

De ce te preocupă astea? Eşti tânăr trăieşte-ţi viaţa pentru că tinereţea trece atât de repede.
E bine să gândim optimist să lăsăm asta pentru ultimul ceas să sperăm cât mai târziu la adânci bătrâneţi.

| T0T a răspuns (pentru Anonimuserr):

La adânci bătrâneți, "plini de boli și suferinți".

| Anonimuserr a răspuns (pentru T0T):

E dar viaţa e unică şi merită trăită. Cum ştii să te menţii până la bătrâneţe aşa vei sfârşii asta dacă nu intervin boli care vin subit sau moarte subită etc. Doamne fereşte.

| Satango a răspuns:

Să existe naibii o altă lume în care să mă duc, unde să-i revăd pe cei dragi mie care m-au părăsit în timpul vieţii mele.

| Tristul26 a răspuns:

Sa..nu stiu probabil ca lumea sa se schimbe.