| TbX_4651 a întrebat:

Care ar fi vacanta voastra perfecta...de vis? unde? cu cine? pentru cat timp? ce ati avea de gand sa faceti acolo? unde ati sta? cum v-ati imagina-o? cum ai avea de gand sa ajungi acolo? fundita pentru cel mai bun raspuns :*:*:*(lipsa de ocupatzie)

1 răspuns:
| Deleb a răspuns:

In Hawaii laughing cu persoana care ma intelege si care tine la mine cu adevarat...nu caci am bani sau altceva.Pentru cat mai mult timp.O saptamana. La o cabana sau hotel, ma gandesc. Foarte frumos. Cu avionul presupun. Multumesc! sper o funda...winking happy pls.happy