| AndreeaSiAndra a întrebat:

Care credeti ca e cea mai usoara materie?

12 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Romana.Nu aduce niciodata un element de noutate si totusi nu gasesti doua lucruri la fel.La romana nu e ca la mate unde iti da ori nu, la romana poti sa bravezi, sa impachetezi totul in substraturi, sa folosesti expresii...Cred ca ma apuca dorul de scoala

| Libelle a răspuns:

Desenul:X:X

| JustMe a răspuns:

Muzica, cel putin la mine la scoala pentru ca noi in ora de muzica stam prin curte, jucam carti, ascultam muzicalaughing

| Alexandru a răspuns:

Cea mai usoara materie e aceea care iti place tie.Nimic nu mai e usor in ziua de astazi.Trebuie sa te adaptezi si sa te blindezi din mers ca sa astepti in garda orice lovitura a vietii

| Helvete a răspuns:

Pai fiecare materie e complexa daca o aprofundezi, asa ca nu cred ca exista materie usoara in general, doar ceea ce iti place sa inveti. De exemplu mie imi place foarte mult engleza, si mi se pare cea mai usoara, pe cand altii nu o pot intelege foarte bine si li se pot parea dificila.

| G a răspuns:

Pauza laughing
hmm, mie usoare mi se par astea mai putin importante, gen religia si desenul.

| LoOvE a răspuns:

Geografia pentru. mine

| Anileda a răspuns:

Istoria.

| Rooby a răspuns:

SPORTU... Doamne Fereste am vazut multe raspuns de baieti sid ecat 1 a zis sport cei cu voi mh? sau doar ziceti asa pentru o fundita sau poate...

| papushikroz a răspuns:

Educatia fizica pentru ca la mine la scoala in aceasta ora stamlaughing

| Sergiu_1459 a răspuns:

Geografia love struck E usoara cand iti place happy

| Larisa_9449 a răspuns:

Pentru mine franceza, cand iti place nah...pana la urma ce iti place e usor pentru tine