| anonim_4396 a întrebat:

La ce materie credeti ca teza e mai usoara istorie sau geogravie

Răspuns Câştigător
| BaronVonBavaria a răspuns:

Salut
Eu in clasa a8a am dat la istorie si am luat nota 8.80 pe primul semestru si 10 pe al 2lea...acum depinde de fiecare nu pot sa zic ca nu mi-o placut geografia imi place si geografia si istoria(nu degeaba vreau sa devin ghid turistic) dar asa am considerat ca ii mai bine sa dau la istorie.
Alege la ce crezi tu ca te pricepi mai bine(la geografie ii mai usor)!

4 răspunsuri:
| AnnAnne a răspuns:

Eu anul trecut in a 8-a am dat la geografie, da' anul asta nu mai fac greseala astalaughing. Depinde de tine.

| blueangel99 a răspuns:

Cred că geografia. De fapt, toate sunt uşoare dacă înveţi,winking
Baftă!

| Anonymus314 a răspuns:

Eu la istorie am luat la amandoua tezele 9, asa ca mi se pare mult mai usoara istoria + ca ne-a dat 2 variante de exercitii, daca le invatai luai 10, e, la mine am si dezavantajul ca scriu foarte urat.

| MeGustaaaaa a răspuns:

La geografie clar! La istorie ne-a picat anul trecut o gramada de date si nume si domni si altele...Greu!