| Rukhsandra a întrebat:

Care credeti ca e mai bun : twilight sau the vampire diaries?
eu cred ca the vampire diaries e mai bun, mai multa actiune, mai multa dragoste, povestea e mai buna, vampiri mai simpatici...si lista poate continua

5 răspunsuri:
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Cu siguranţă the vampire diaries. E mult mai interesantă povestea, mai neobişnuită. Mie personal îmi plac la nebunie

| lays a răspuns:

Twilightbig grin

| dulcik a răspuns:

Pai acum gandindu-ne twilight este un film iar the vampire diaries este un serial care are mult mai multe episoade decat twil care e impartit in 3. Oricum the vampire e practic facut dupa twil. Mie imi plac ambele.Sa fim seriosi daca nu era serial vampire nu vedeai tu asa multa actiune vedeai exact cat e si in twil

| Africanwitch a răspuns:

Raspunsul meu il stii deja.
Vampire Diaries! Imi plac mult mai mult actorii, in special Ian! E fenomenal. L-as alege actorul anului, bine poate la egalitate cu Johnny Depp pentru Pirates of the Carribean.
Deasemenea povestea e mult mai atragatoare din punctul meu de vedere. Nu se stie de unde apare urmatorul vampir! Asa ca aveti grija!

| Zambet a răspuns:

Twilight love struck love struck