| ToLoveRu a întrebat:

Ce credeti despre The Vampire Diaries?
Dar despre Twilight?

Funda!happy

Răspuns Câştigător
| 7Mary7 a răspuns:

The Vampire Diaries este super; Twilight mi se pare plictisitor.

10 răspunsuri:
| xlollypop a răspuns:

The vampire diarias e cel mai tare serial ever.il adorrrr:*chiar e cel mai frumhappy. twilight e destul de naspha-nu prea imi placestraight face

| Mwha a răspuns:

Nu cred nimic. Le-am vazut pe ambele dar sincer, nu cred ca pot sa zic in cuvinte ce cred despre ele, o sa incerc: bestiale, superbe, excelente, dramatice, extraordinare, minunate.

| ToLoveRu explică (pentru Mwha):

Scuza-ma! Nu am facut-o cu intenie! Am vrut sa comentez raspunsul lui "asdfghjklqwertyuiopzxcvbnm"....nu am facut-o cu intentie
te rog scuza-ma

| asdfghjklqwertyuiopzxcvbnm a răspuns:

Nu-mi place nici unul.
Mi se pr stupide si ilogice.
Nu am nimic impotriva celor care le place, dar niciunul nu a reusit sa-mi atinga coarda sensibila.

| ema4ka a răspuns:

The vampire diaries este super, interesant, la fel si twilight.Iti recomand filmul: the secret circle la fel este un film superb doar ca e cu vrajitori.

| tinpoi a răspuns:

Asdfghjklqwertyuiopzxcvbnm ti se par stupide si ilogice ca ai tu creieru blocat si nu proceseaza...Adica est p_ost. The vampire diaries bate toate serialele - filmele cu vampiri.

| dulcik19 a răspuns:

Sincera sa fiu nu am vazut The Vampire Diaries... dar Twilight il ador! mai toti sunt innebuniti dupa film! mie mi se pare super interesant, un film de dragoste, actiune si drama ar fi meritat oscarul!

| 7Mary7 a răspuns (pentru dulcik19):

Oscarul? Glumesti, nu?

| maya98 a răspuns:

Sunt preferatele mele :X:X:X:Xin special Twilight:Xbig grin

| DaVodd_Dida_1975 a răspuns:

Deci mie imi plac ambele desi twilight e mai original! The Vampire Diaries mi se pare o copie mult mai inpopotonata de la twilight