| anonim_4396 a întrebat:

Care credeti ca este cel mai mare defect al omului si cea mai mare calitate? Actiunile noastre ne definesc? Cum poate fi cineva placut de toata lumea? happy

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Defecte: scandalul si bautura, tigarile si drogurile, inselaciunea si minciuna iar calitatiile, sufletist pentru ca de acolo numai bine aporta.

| jhonny999 a răspuns:

Defecte.Ironia si Viciile.
Calitate Modestia

| zurick a răspuns:

Cea mai mare calitate a omului este curiozitatea, iar cel mai mare defect incapatanarea.

| Radu284 a răspuns:

Cel mai mare defect este, de departe, prostia.

La calitati, depinde. Perseverenta este o calitate buna, altruismul si onestitatea sunt si ele bune, dar in general nu pentru persoana care le poseda.

| Foxyyyy a răspuns:

E imposibil sa fi placut de toata lumea. Oricat de bine ai arata sau oricat de inteligent ai fi.

| thalyslly a răspuns:

Defecte :rautatea si invidia
cea mai mare calitate:compasiunea