| Dismally a întrebat:

Care credeti ca sunt avantajele si dezavantajele de a fi fata/baiat? happy

67 răspunsuri:
| gemeni6226 a răspuns (pentru Dismally):

Poate, dar eu in viata mea nu am abordat un barbat nu a fost de ce, daca se gasesc femei sa faca asa ceva e treba lor daca nu iau in calcul acest lucru.

| Dismally explică (pentru gemeni6226):

Pai de ce nu? Daca este cineva care iti place ar trebui sa fii dispusa sa faci primul pas happy

| Mosotti a răspuns (pentru Dismally):

Pai nu, daca arati f bine ai mari sanse, ca atitudinea automat o cam au toti, ca nici unu nu injura, nu insulta, nu te bate cand se intalneste cu tine cel putin o perioada.
Toti stiu sa se comporte mediu ca orice om.

Si oricum un barbat care arata bine vine la pachet si cu atitudinea masculina necesara, ca aratatu ala bine asta si emite, ca are calitati puternic masculine, ca de aia femeia e atrasa de ala cand il vede dinainte sa stea de vb cu el!
Asa ne-a facut natura ca sa aleaga ele ce trebuie.

| gemeni6226 a răspuns (pentru Dismally):

Da eu niciodata nu am avut nevoie de asa ceva happydaca mi-a placut de cineva a fost destul sa-i zimbesc o data si atit, chiar si la varsta pe care o am.Sincer.

| gemeni6226 a răspuns (pentru Dismally):

Nu vreau sa ma laud dar eu am o personalitate care atrage. Daca sunt singura este pentru ca nu este un om care sa ma atraga sau sa ma fascineze, si daca l-as aborda nu ar fi sa simta ca este o abordare sa zicem lucram impreuna si imi place de el l-as intreba chestiuni legate de servici e mai multe ori.Si evident mereu i-as zimbi.Sau daca ar fi printre cunostintele mele i-as zimbi mereu.Din pacate nu cunosc nici un barbat care sa-mi placa.Adica este totusi unul dar departe tare.

| Dismally explică (pentru gemeni6226):

Foarte bine. Lasa ca vei gasi si unul care sa-ti placa daca asta iti doresti happy

| gemeni6226 a răspuns (pentru Dismally):

Multumesc foarte frumos dar slabe sanse.