| anonim_4396 a întrebat:

Care credeti voi ca este cel mai tabu subiect?

55 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Iubirea

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Pe dracu. De la copii de 10 ani pana la mosi de toate varstele vorbesc de chestia asta. Mai incearca.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Doar acei mosi stiu cu adevarat ce e ea de fapt, ei au trecut prin viata ca sa stie cum e iubirea cu adevarat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Da, bla bla. FOloseste capul ala mai bine si raspunde la intrebare.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu sunt de parere ca placerea e cel mai tabu lucru posibil, ca sa fiu pe subiect,, de ce spun asta? Placerea de rang inalt ori e interzisa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Nu mi se pare. Mai vezi maine intrebarea asta. Daca nimereste un hahaler sau hahalera subiectul la care ma gandesc eu, primeste funda laughing.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

O dai pe subiectivism pana si la o intrebare cand se face apel la propria parere?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Stiu ca asa pare. Dar mi se pare cel mai tabu subiect. stai ca ma iau de tine in privat. Asteapta.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Ia scuipa tot, sunt curios ce vrei sa zici

| T0T a răspuns:

Hmm, am multe subiecte taboo în cap pe care prefer să nu le discut cu mulți sau mă vor raporta pe la poliție sau psihiatrie.

| RAY a răspuns:

Pe TPU =aspectul fizic e in topul intrebarilor populare vad si daca ma plouat in cap am ramas gravida si voi naste fiul apelor nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru T0T):

Da/mi felicitare. Nu judec! Chiar sunt curios acum big grin

| Speed99 a răspuns:

Daca am discuta cu usurinta despre subiecte tabu inseamna ca nu ar mai fi tabu, chestiile astea nu se discuta.

| T0T a răspuns (pentru anonim_4396):

Îmi place să fac lumea curioasă laughing Însă sunt introvertit. Doar cu o persoană am discutat despre asta. Deci nu.
Un subiect taboo bun a zis Drimero, iubirea.

| T0T a răspuns (pentru Speed99):

Merci că îmi ți partea. laughing Seems legit!

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru T0T):

Subiectul "iubirea" e tabu cum e zona 51 "secreta". Ca toata lumea stie de ea. Asa si subiectul ala "tabu". "Doar cu o persoană am discutat despre asta" bine domne, bine. Je e gentleman care iti respecta parerea. "firal naibi tu si introvertirea ta. "

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Speed99):

Pu$$y

| T0T a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce să faci dacă ai pus o întrebare taboo...

| T0T a răspuns (pentru T0T):

Apropo ai văzut serialul?

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Dublu 'm', diavole, dublu.

Lumea nu intelege ca iubirea e de mii de feluri, toate constituie ceva tabu.

| Speed99 a răspuns (pentru anonim_4396):

Destroyer. Pu$$y Destroyer. smug oricum, presupun ca sunt ceea ce mananc, nu stiu.

| syd a răspuns:

Maneta de semnalizare la bmw-uri

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

E bine că ai spus la general. De aia ți-am precizat răspunsul, unul foarte bun dat într-o manieră simplă, aparent ieșită din sfera taboo-ului.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru T0T):

CarE? O.o

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Cunosti vorba ' esentele tari se tin in sticlute mici'? Asa si raspunsurile mele, simpliste dar au adevaruri in ele.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Modestule. De aia sunt moarte toate dupa tine, casanova

| GoldenZenith a răspuns (pentru Speed99):

Potentule!

Subiect tabu: cum vine barza la femei!

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Așa e cel mai bine uneori să le dai, să știi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru T0T):

Nu, dar cred ca o sa ma uit.