| chiftelutacrocanta a întrebat:

Care dintre voi s-a mai lasat de tigari, care stie care e diferenta dintre a fi un fumator si a fi nefumator? Vine anul nou si as vrea o incurajare!

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

M-am lasat de tigari acum 7 ani. Fumam doua pachete si jumatate sau chiar 3. Aveam peste 30 de ani de fumat. Ma simt extraordinar! Sotia mea fumeaza, inca, dar nu ma deranjeaza. Ma enerveaza cand vad ca tuseste si nu vrea sa se lase.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca gasesti motivatie te lasi de orice. laughing
De ce sa dau banii pe fum cand pot sa ii pun deoparte si sa-mi iau ceva cand se strang mai multi? laughing

| Coquinexta a răspuns:

Diferenta dintre a fi chiftelutacrocantaobeza si a nu fi chiftelutacrocantaobeza e ca atunci cand stinge cineva tigarea pe primul, i se face pielea sorici.

Răspuns utilizator avertizat
| Hyung17 a răspuns:

Pai eu am fumat si nu am fost nici o clipa dependent de tigar. Diferenta e ca atunci cand fumezi mainile tale miros a tigara in rest nimic. Si daca fumam fugeam 1 km fara oprire si daca nu. Cred ca la fiecare persoana e diferit happy