| xJustJuss a întrebat:

Care este cea mai nebuneasca chestie pe care ati facut-o? (Nu vreau chestii de genul "sex",am citit o carte, m-am spalat pe dinti) happy

10 răspunsuri:
| BonneLess a răspuns:

M-am sarutat pe scara din socala si tocmai atunci a trecut o profesoara. :-s

| shadow72 a răspuns:

Am intrat la farmacie si am intrebat cat e kilogramul de carnati...a nu, am f****o pe una cu un prieten, eu stateam in spate ala in fata si vorbeam despre ce ii face prietena...sau nu-s am facut multe

| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns:

Am plecat de acasa o zi intreaga cu un obsesionat de mine in orasul de unde este prietenul meu doar ca sa il vad (pe prietenul meu, desigur). Inca n-au aflat! laughing

| melynda a răspuns:

Camera mea era in flacari si am intrat sa salvez puii pisicii melehappy

| xJustJuss explică:

rolling on the floor.

| Baiatu_Lu_Buze_Marius_1994 a răspuns:

Depinde laughing Pai : Cand eram mic nu realizam asa ca nu ma judeca
1. Am incendiat o masina din spatele blocului meu din greaseala [ eram copii aveam 7/8 ani ne jucam in ea si am prins un bat de chibrit l-am aruncat in spate si acolo era un burete cu ceva benzina pe el si a luat foc ]
2. Tot asa am gasit niste chei de dacia, care se potriveau la orice dacie si, am pornit masina vecinului laughing) am iesit cu ea pana in strada apoi am iesit repede si am lasat-o asa nici acum nu stiu cum de nu si-a dat seama.
3 Am dat la buci uneia cu un tovaras
si ar mai fii dar nu imi amintesc eu acum. Funda?

| rupzorwin a răspuns:

Mersu la scoala e cel mai nebunesc lucru pe care-l poate face cineva

| OmidaVesela a răspuns:

Am dansat "sriptease" acasa la o prietena unde am facut un chef si eram mai multi big grin a doua zi imi era rusie

| OmidaVesela a răspuns:

Dar a meritat, a fost foarte vesel big grin

| IoNuTz95MiLoS a răspuns:

Am sarit de la etaju 1 de la liceu si am sarit un gard de 2 metri