| Nume6 a întrebat:

Care e cea mai dubioasă persoană pe care aţi întâlnit-o pe TPU?

43 răspunsuri:
supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Nu rețin nickname-uri:
1) tipul care era obsedat de faptul că nu-s suficiente femei în lume ca să-și facă și el o relație, făcea mereu statistici despre câte femei aleg să aibă relații cu bărbați de alte naționalități și câte femei se nasc în comparație cu bărbați etc. și crede că din cauza lor o să moară el singur
2) tipul care vrea să moară virgin pentru că are penisul de 12 cm și crede că nu merită să facă sex din cauza asta
3) tipul care punea aceleași întrebări despre 2-3 cărți de dezvoltare personală în fiecare zi de vreo 8 ani și nu știu dacă în final s-a motivat să le citească
4) suedezul care a învățat singur româna și încă vreo 5 limbi și scrie mai corect decât majoritatea userilor de aici, care-s români.
5) sierra nu înțelege ce citește. anastasia e dusă, sadică, îi place să sperie copilași cu minciuni. xkronstadt e o combinație între astea 2, răspunde foarte aiurea. par deranjate la burtică toate când comentează pe aici.
Aș avea o listă interminabilă, mai ales că sunt multe persoane narcisite pe aici care mă sperie.
Oricum majoritatea suntem dubioși, că altfel n-am sta pe site-ul ăsta laughing

| FreddieM a răspuns (pentru anonim_4396):

Straniu ca o devalorizezi pe Dorothhea21. Iti expun si parerea mea. Din punctul meu de vedere, si tu si Dorotheea21, desi aveti moduri diferite de abordare, sunteti doua interlocutoare agreabile, pozitionate cam pe aceeasi linie.
Pace

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E plin de dubiosi pe aici happy Un spatiu de refulare.

| Bruno92 a răspuns:

Raizing, e ciudat rău omul asta, da pare că se simte bine in nebunia lui.

| aXy99 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu n-am mai vazut pe nimeni obsedat de pantofi cu toc.

| aXy99 a răspuns:

Cum era sa il uit pe Nevermore.
Inca nu mi-am dat seama daca e troll sau ...nu.

| Swetlly122 a răspuns:

M am uitat la toate comentariile cu atenție sa vad daca îmi găsesc numele. Fyuu ce bine ca nu l am găsitlaughing

| EntertainYou a răspuns:

"Nu pot sa dau nume" dar veganii vehementi pe care nu-i mai vezi ca acum 2-3 ani. Numai despre veganism era TPU. Doar nu si-au schimbat credinta? Vai, nu cred. big grin
Sau cei cu Anime-urile unde sunt? Thank God...nu de alta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru FreddieM):

Pare beată nonstop

| Dorotheea21 a răspuns (pentru FreddieM):

A postat Caste ceva, asa este? laughing
Numai ea saracuta, are invidia si tupeul sa faca asta. Ii stau pe inima, si vreau sa stie ca stau bine. Imi convine sa ma 'devalorizeze', as avea o mare problema daca una cu 8 raspunsuri castigatoare si intrebari de gradinita, m-ar valoriza.
Asta cand primeste la o intrebare mai mult de 10 raspunsuri, ii suna alarma in casa si da o petrecere.
Imi cer scuze ca ma cert cu oameni mult mai inteligenti, o sa ii trimit cerere de oprire ignorare cand va avea 50 de raspunsuri, pentru ca am suflet bun. happy Pana atunci, sa spuna despre mine tot ce o indeamna crizele.

| troleibuz a răspuns (pentru Dorotheea21):

Iti masori valoarea in numarul de raspunsuri pe care le primesti la intrebari si in fundite?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doroteo, când faci gargara in comentarii normal că ți se strâng o grămadă laughing laughing

| Anonima163333 a răspuns:

Una Cristina788 sau ceva de genul. Pune niste intrebari cam dubiosele, nu o cunosc personal.