| JustBlackNoGrey a întrebat:

Care e cel mai bun sfat pe care l-ai primit de la parintii tai?

Hai ca zic eu : Nu exista mese gratuite. Adica nimeni nu face ceva pentru tine, pentru binele tau doar asa, de 'ochi frumosi', ci o face pentru propriul castig. Treaba mea era sa aflu ce ii iesea individului din chestia cu care ma ajuta ca sa stiu daca e intelept sau nu sa ii accept 'masa'.

37 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Nu prea sunt sigura ce si cine sunt.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Vreo tulburare de personalitate insotita de confuzie cronica?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Probabil happy

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Pui pe 6 august 20 de lei pe Arsenal si apoi iei biletul si il parfumezi, sa vezi cum ti-ai revenit,, cand iti baga ai mei banii in geanta sau unde ii ai tu ascunsi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Pariez,fii convins de asta, nu doar 20, stii ca-s tampita big grin
Da, imi bag banii nu in geanta, ci in genti, am pus ochii deja pe doua happy
Mergem pe ceva derivate sa ne creasca cota?

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Ti-as da sfatul sa nu pui pe Arsenal niciodata, e imprevizibila echipa, dar uneori iti pare rau ca nu i-ai pariat cand fac meciuri magistrale, dar si cand pierd cu alde WBA...
Femeile parioare, in genti investesc ele)))))
Poti sa bagi pe goluri, penalty-uri, reprize, dar e riscant oricum pariul meciului in sine, dar sa mai bagi derivate.

Poti simplu sa-l iei solist sau sa-l joci GG, e pontul meu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Alaltaieri,am pus pe Steaua-Plzen GG si P 2, 5, cota 2, 70.Frumos,nu?
Am inceput bine sezonul, sa vad cum il termin big grin