| Schnitzel a întrebat:

Care e cel mai mare vis realizabil sau irealizabil al vostru?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vis realizabil: sa stapanesc mai bine limba japoneza vara aceasta.
Vis irealizabil: sa mi se publice cartea la inceputul anului acesta.

6 răspunsuri:
| BRG a răspuns:

Să î mi i au un apartament cu 2 cam momentan vis irealizabil

| AliceHappyGirl a răspuns:

Sa iau bac-ul cu nota mare si sa intru la facultatea dorita.

| Chris a răspuns:

Cel mai mult imi doresc sa ajung un medic bun; e realizabil, insa e nevoie de multa munca.

| BigV a răspuns:

Vis realizabil : sa imi ating toate scopurile realiste pe care le am in cap! Vis irealizabil : sa se duca dracului toata clasa politica si toti care fura pe fata + sa dispara spagile!

| marian2011 a răspuns:

Sa fiu cantaret

| CiocolataCuAlune a răspuns:

Vis realizabil: sa devin medic
vis care s-ar putea adeveri: sa devin medic in sua
vis irealizabil: sa plutesc in aer