| AvalohAlyn a întrebat:

Care e visul vostru cel mai mare? Aproape irealizabil în acest moment și în general?
Eu sa ajung doua saptamani în U.S.A,în America, tara si cultura mea preferata din toate tarile existente pe acest pământ. Tara visurilor mele. Tara pe care o iubesc cel mai mult și o respect cel mai mult și care are si a avut farmecul ei minunat și aparte mereu
Dar voi?
Care e visul vostru mare, mare?

3 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Cel mai mare vis al oricarui om este sa nu munceasca laughing nu stiu daca visul tau e mai frumos ca asta. Ar mai fi sa gistigi la loterie, tocmai in America laughing dar la mega sau PowerBall unde e casu gors rau de tot.

Vrei sa stai 2 saptamini in State, pai ce mai astepti, treci aici, 2 saptamani trec, nici nu stii cand.

Ia baga ceva numere la loto, 6 numere cistigatoare laughing eu bag si daca cistig iti dau si tie de 2 saptamani aici laughing

Citi ani ai de spui ca visul tau este America? Intreb asa ca idee, poate iti dau ceva sfaturi cum sa faci sa ajungi sa iti indepinesti visu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Coincidență, la fel ca al tău: să locuiesc câteva luni in Los Angeles. ❤️

| MuatafaonurContInchisDeTot a răspuns:

Sa am bani mulți aline și femei rolling on the floor)) sa fiu gangster pe un yacht rolling on the floor))) visul ori cărui mafiot fără o zi de muncalaughing