| munteanuionvictor a întrebat:

Care e cel mai plăcut cadou primit până acum?

Răspuns Câştigător
| Lioana a răspuns:

Cadourile cele mai placute pe care le-am primit sunt cele pe care le-am cerut eu sau pe care mi le-am facut eu singura.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

La 18 ani am primit bani sa scot permisul B apoi la 23 din nou pentru C+E si D+E tir, autobuz cu remorca

| Freya1 a răspuns:

Din punct de vedere material telefoane,pc,laptop, geanta de firma, bratari, vacante...din punct de vedere sufletesc si romantic cina, timp frumos petrecut impreuna o seara in doi etc

| GoldenZenith a răspuns:

O lenjerie mișto.

| CleanHeart a răspuns:

3 catelusi.

| Victor453 a răspuns:

Ceas, ghiozdan, haine, mincare dar si lucruri handmade sau ceva in semn de prietenie, chiar daca e ieftin oricum e foarte placut sa primesti asa cadou