| gritt a întrebat:

Care e cel mai pueril motiv pentru care ati primit block pe o retea sociala?

14 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Nu am primit block pe rețelele de socializare decat de la două persoane, de la fostul si actuala lui.Motivul,nici unul, de fapt gelozie ei ca il prindea uitandu-se pe profilul meu.Ca eu de cautat nu ii cautam.

| J0B0MAT a răspuns:

Idk... Pt că exist...

| gemeni6226 a răspuns:

Pe un site de socializare m-i s-a intimplat o data, un el mi-a trmis mesaj dar nici nu am apucat sa raspund nimic ca am si fost blocata sunt convinsa ca m-a blocat din greseala si tot putea sa astepte raspunsul meu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu am primit pe TPU block pentru ca nu am fost de acord cu opinia cuiva rolling on the floor

| gritt explică (pentru anonim_4396):

Nu cred, ai luat block pentru impertinenta sau misoginism cel mai probabil.

| anonim_4396 a răspuns (pentru gritt):

Da? Nu mai spune

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Urmeaza sa mi dai tu block si ala va fi cel mai pueril motiv rolling on the floor

| gritt explică (pentru anonim_4396):

Nu iti dau block ca apoi nu mai pot raporta raspunsurile.

| anonim_4396 a răspuns (pentru gritt):

rolling on the floor
Te-ai enervat vad
Ia un sedativ

| gritt explică (pentru anonim_4396):

Unde? Nu m-am enervat. Fac curatenie. Site-ul asta e distrus din cauza unor specimene ca tine.

| anonim_4396 a răspuns (pentru gritt):

Da? Fara grija, noi poponarii nu ne putem reproduce, nici macar din greseala sau lipsa de educatie sexuala, cum e la voi, heteroilorrolling on the floor Deci, inca exista speranta! Ia si fa curatenie sa te calmezi laughing

| gritt explică (pentru anonim_4396):

Ai baut pepsi?

| Genevaaa a răspuns:

I am trimis bună. O cunosteam 1 an. Si ea a inceput ceva gen : pe bune asa faci? Doamne nu credeam ca o sa faci asa
Si eu acolo incercam sa stiu ce s-a intamplat gandindu ma in special ca poate a gresit persoana. Dar nup. Nici acum nu mai stiu nimic de ea si nu facusem nimic

| PreaDistinsul a răspuns:

Fara motiv.