| MihaiAndrei666 a întrebat:

Care e cel mai tabu subiect?

37 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sexul,pentru ca e ceva intim

| Endoryus a răspuns:

Canibalismul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cică sexul rolling on the floor
E legat de ultima ta întrebare.De cazurile alea neetice si tot ce deriva din ele.

| RAY a răspuns:

Hecate continui sa demonstrezi faptul ca ai probleme, continua

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce probleme am, ray?

| RAY a răspuns:

E legat de ultima ta întrebare.De cazurile alea neetice si tot ce deriva din ele.

ce cazuri omule, tie chiar iti place sa provoci suferinta https://ro.wikipedia.org/wiki/Psihopatie

| Dalmore a răspuns (pentru anonim_4396):

Psihice.

| RAY a răspuns:

Hecate fata esti psihopata, eu nu jignesc useri, dar tie iti place sa iti bati joc de toti, nici un admin nu vede asta, indirect ne faci astfel

| Endoryus a răspuns (pentru RAY):

E sociopata, nu psihopata. Diferenta mare laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Si multi dusmani? laughing

| RAY a răspuns (pentru Endoryus):

Tu o stii mai bine, eu din ce vad i place sa vada suferinta, are zero empatie

| Endoryus a răspuns (pentru RAY):

E o gluma Ray. Si nu pot spune ca stiu pe cineva cu care nu am vorbit fata in fata.

| RAY a răspuns (pentru Endoryus):

Eu nu glumesc, eu chiar cred, in fine e treaba ei, dar nu am ce discuta cu ea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mi-ai dat deja link-ul asta de cel puțin 3 ori.Mai am puțin si îl invat pe de rost. https://ro.m.wikipedia.org/wiki/Act_sexual Ca tot îți place sa vorbești despre lucruri de care nu ai habar.Citeste si tu lucruri mai utile, pe care le poți măcar intelege, dacă nu si experimenta happy

| RAY a răspuns:

Hecate uite asa iti cunosti propia personalitate, omule mam grabit cand am scris sexul, dar nu trebuia sa ma faci nebun

| RAY a răspuns:

Hecate las ca experimentezi tu pentru 7, 5 miliarde de persoane

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

N-am asa ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Dalmore):

Ești tu sigura?

| RAY a răspuns:

Hecate care e faza cu toate atacurile astea? ti-a fost dor de mine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

"Nu trebuia sa ma faci nebun"
Doamne ferește. Unde te-am făcut nebun? Arata-mi si mie. Spre deosebire de tine, eu nu folosesc cuvinte aiurea.Nu jignești userii, dar ma faci indirect curva.Atata ipocrizie...plâng.

| Plato a răspuns:

*grabbing popcorn* laughing

| RAY a răspuns:

Hecate eu te am facut curva cand omule, ai vazut tu sa scriu asa ceva, minti nici indirect, drect, minti, acum 51 minute | Hecate a răspuns:
Cică sexul rolling on the floor
E legat de ultima ta întrebare.De cazurile alea neetice si tot ce deriva din ele.

| Endoryus a răspuns (pentru Plato):

Jajaja

| Plato a răspuns:

Sexul e cu siguranta un subiect tabu. Chiar daca se trezesc cateva destepte si destepti sa spuna ca e ceva obisnuit sa vorbesti despre sex, o sa vezi ca nu-ti vor raspunde la nicio intrebare despre sexualitatea lor. Deci un fel de wanna-be open-minded, dar doar la teorie, cand vine practica fac pasul inapoi. happy
Sexul e un subiect tabu, mereu a fost si asa va ramane, oricate sfortari s-ar face.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Se zice ca de la dusmani mai inveti cate ceva despre tine

| RAY a răspuns (pentru Plato):

Ea nu stie de astea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai invatat ceva?

| RAY a răspuns:

Hecate zi-mi si mie ce tot vrei sa imi spui = vreun compliment de iubire?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Plato):

Îți răspund la ce vrei tu happy

| Plato a răspuns (pentru anonim_4396):

Chiar nu ma refeream la tine, vorbeam in general. "
Totusi, o sa tin minte oferta. happy