| anonim_4396 a întrebat:

Care e culoarea ta preferata? Ce simbolizeaza ea pentru tine?

8 răspunsuri:
| sappy a răspuns:

Maro!
Pentru ca sunt o persoana de "maro"!

| Dismally a răspuns:

Negru - intuneric, mister, intelepciune.

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Albastru, o culoare liniștitoare, simbolizând cerul si marea.

| Sociopat a răspuns:

Verde - natura, viata, banane crude

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

1 verde
2 nimic. iarba poate

| forthewicked a răspuns:

Negrul mă caracterizează și prin muzica pe care o ascult, dar și personaliate

| Nairelua a răspuns:

Nu am doar una. Imi place rosul aprins pentru pasiunea pe care o emite, albastrul safir pentru ca e o culoare linistitoare si eleganta, si roz aprins, pentru ca roz.

| MeMyselfAndMyShadow a răspuns:

Cred ca am mai multe culori preferate. De exemplu, albastru si negru.
Ce simbolizeaza? Nu stiu ce as putea sa-ti raspund, fiindca nu sunt superstitios, dar...voi incerca.
Albastrul:
- cred ca este culoarea care reprezinta cerul, si semnifica linistea spirituala.
Negrul:
- singuratatea, depresia...