| MaryMaria333 a întrebat:

Care e diferenta dintre tigarile alea white, gold, silver, black si multe altele? Ceva tot trebuie sa fie, nu cred că diferența sta doar in design. Am văzut că mai este printre ele winston sunset, sobranie cocktail... toți dracii. A mai fumat careva de alea? Cum sunt? Merita banii?

2 răspunsuri:
| Marius22222222222 a răspuns:

Sunt mai slabe mai tari mentolate sau gust de tutun original... logic că e o diferență

| AndreeaDeea221998 a răspuns:

E diferența de tărie. În general cele black sunt cele mai tari. În alte cazuri, țigările sunt cu arome și de aceea difera culoarea pachetului.