| anonim_4396 a întrebat:

Nu functioneaza punctajul cred ca de o luna, ce se intampla? am scris si la "contact" alte contacte nu stiu

Răspuns Câştigător
| sorin a răspuns:

laughing Am observat si eu, lumea este in concediu si nu cred ca se mai ocupa cineva de sitehappy

10 răspunsuri:
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Probabil au intrat şi ei în concediu şi până vin înapoi nu cred că o să vedem ceva schimbări

| viatadecacatt a răspuns:

Cum spune eluveitie sunt in vacanta.la munte alea alealaughing

| sorin a răspuns:

Golanielaughing

| NomberOne a răspuns:

Si eu am aceeasi problema.sunt de acord cu ceilaltzi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In vacanta de o luna?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La mine apar punctele tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@bro sunt punctele de acum1 luna.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Punctele de luna trecuta? Pff, sincer habar n-am, nu ma uit niciodata cite sint, dar le vad ca apar si dispar laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Termeni si conditii TPU
TreeWorks SRL nu isi asuma nici o responsabilitate in cazul in care serviciile nu pot fi accesate de catre utilizatori, pe o perioada nelimitata de timp, din orice motive tehnice.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da asa este nici la mine nu apar punctele