| DodicaChan a întrebat:

Care e id lui Miley Cyrus? am auzit ca este mileycyrushope92
dar nu stiu daca este adevarat... imi puteti spune voi alt id care poate sa fie adevarat? eu totusi cred ca e mileycyrushope92 sunt sigura doar 90%

Răspuns Câştigător
| deeapa a răspuns:

Ba da are pentru ca eu o cunosc si stau aproape de ea in los angeles
til dau doar daca imi dai funda intai

4 răspunsuri:
| FaraNume_7993 a răspuns:

Nu cred ca e adevarat deoarece vedete nu-si dau id-urile fanilor,
happypapa... pup

| Pişcoţel_8877 a răspuns:

Noopp
deci vedetele din alta tara nu cred ca au id
probabil au msn
si in orice caz nu l ar da la fani sau la cineva care ar putea spune fanilor si asa mai departe

intelegi?
ca sa fii sigura baga id ul

| deeapa a răspuns:

Este cyrus.destinyhope30

| DodicaChan explică:

Totusi cred ca e mileycyrushope92