| brokxy a întrebat:

Care e mai bun Instagram sau Facebook?

Răspuns Câştigător
| Bizon95 a răspuns:

Conform
https://www.innerarchitect.com/top-20-social-networks-by-active-users-2019/
ca numar de utilizatori Facebook e cel mai folosit si Instagram e pe locul 6 cu mai putin de jumatate decat FB

totusi, Instagram e cel mai bun cand e vorba de poze si sunt multi care il iau drept etalon (de exemplu pe Fashion TV am vazut topuri in functie de cati utilizatori noi respectivul actor/cantaret/brand au dat follow in ultima saptamana)

DAAAAAAAA, ma uit la Fashion TV, doar ca in mod CATEGORIC... NU ma uit la haine :D

5 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Facebook e cel mai cunoscut si folosit.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Facebook are mult mai multe functii decat Instagram.
Instagram e o aplicatie ce apartine tot de Facebook, si e mult mai simpla.

| SilentRain a răspuns:

Buna ca ce mai exact?

| NikolasXD a răspuns:

Instagram logic

| UchihaItachi666 a răspuns:

Idk. Cea mai bună e viața reală