| AlexDorinel a întrebat:

Care e mai proasta, Sosoaca sau Dancila?

Dancila aia măcar își vedea de treaba cu toate ca nu știa sa lege 2 vorbe.

11 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sosoaca nu e proasta. E doar ticăloasa si isi face bine treaba pentru care e platita de alti ticăloși

| doctorandus a răspuns (pentru suntserios):

Mesajul anti-Europa al Dianei Șoșoacă se amplifică și el spre final de an.

„Fă, Europo, tu mori, noi înviem și trăim in veacul vecilor! Și cu tine vor muri toți veneticii și trădătorii neamului și țării pe care i-ai cumpărat și i-ai făcut să trădeze! Piei, Fă, Europo! Piei, cu diavolii tăi cu tot! Aici este grădina Maicii Domnului! Pe aici nu se trece!", arată senatoarea într-o postare din 5 decembrie.

https://romania.europalibera.org/a/31640297.html

| Mosotti a răspuns:

Sosoaca a pus o intrebare desteapta:

"spuneti-ne si noua ce a facut bun actuala conducere pentru om?".

| LoveSleep a răspuns:

Pe toti cei care o sustin pe Sosoaca ii rog sa caute o funie solida si sa faca ce trebuie facut.

| Lukasssz a răspuns:

Ambele sunt la fel de proaste

| Mirel4412 a răspuns:

Dancila totusi mai are un semn de inteligenta, clar nu e usor sa vorbesti in fata milioanelor de oameni fara sa te balbai sau sa te incurci.

| felixf a răspuns:

Ti-am zis nu mai fa oamenii prosti in jurul tau, pentru ca in viata trebuie sa fie un echilibru.

| wowmentol2 a răspuns:

Toti din parlament sunt la fel de prosti

| David23445 a răspuns:

Dancila e mult mai proastă. Șoșoacă nu face altceva decât să lupte pentru România.

| suntserios a răspuns (pentru David23445):

Loool. Sa lupte pentru Romania. Hai ca m ai amuzat de dimineata.

| doctorandus a răspuns (pentru David23445):

Dancila era pusă ca om de paie de Dragnea. Sosoaca e nebună.