| AlexDorinel a întrebat:

Nu aveți impresia ca guvernarea Dancila a fost mai buna decât cea de acum?

Cu toate ca Dancila nu știa sa lege 2 cuvinte, in guvernul ei nu s au întâmplat atâtea tâmpenii ca acum.

11 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Adevarul e ca nu sunt cel mai tanar, dar totusi cred ca stau bine cu memoria si parca imi aduc aminte ca guvernul Dancila nu a avut de gestionat o pandemie

Răspuns utilizator avertizat
| suntserios a răspuns (pentru AlexDorinel):

Exact si?

| mihai69 a răspuns:

Nici vorbă.

| Drimmero a răspuns:

Toti fura, toate partidele sunt doar pentru ei, politica e cea mai mare kurva, ultima dovada e motiunea asta ce urmeaza sa fie votata anti-Citu, insa cea mai proasta guvernare dintre toate a avut-o pesedeul, astia-s hotii supremi, greu sa intreci asa ceva.

Răspuns utilizator avertizat
| suntserios a răspuns (pentru AlexDorinel):

Tu nu ai drept de vot. Cum crezi ca ai da parlamentarii jos?

| GabiDumitrescu a răspuns:

Da, asa e. Daca era Dancila prim-ministru nu mai aveam Covid! Geezus, ia si mai citeste un pic de istorie in puii mei...

| Wr3nch a răspuns:

Nu. PSD e ciuma si cand e la guvernare, si cand nu e, nu au facut nimic util aparte umflat de salarii, pensii si alocatii sa sa fie iubiti de pampalai.

| Lukasssz a răspuns:

Poate sa fie orice guvern....Romania tot la fel va arata.

| paulneamtu a răspuns:

Ba da frate. de cand cu pnl ul au ars 3 spitale. Pentru un club de roacheri a demis ponta. in ultimul an jumate a ars un ati la neamt unu la Bucuresti si unu la constanta.